Darmowy Internet W domu AT&T

Nowa promocja AT&T w rejonie Chicago. Informujemy, że do 31 sierpnia 2019 roku AT&T wprowadzilo darmowy Internet domowy dla nowych klientów AT&T Wireless.

Wszyscy klienci, którzy przeniosą swój serwis komórkowy do AT&T w planie Unlimited Premium, mogą skorzystać z promocji AT&T Fiber lub AT&T U-verse, z prędkościami nawet do 300Mbps na Fiber lub 100 Mbps w U-verse Internet. W rezultacie poszerzających sie ofert światłowodowych w rejonie Chicago AT&T odzyskuje swoje zaufanie klienta. Prędkości w rejonie Chicago dla Internetu Fiber to 1000Mbps.

AT&T Internet Fiber

Darmowy Internet na całe życie ( na zawsze ) oferowany jest dla nowych klientów AT&T komórkowych w rejonie Chicago.

Dla kogo jest nowa promocja AT&T Free Internet for Life:

 • Dla nowych klientów AT&T Wireless, którzy używają internetu AT&T w swoim domu
 • Dla klientów, którzy posiadają AT&T Internet U-Verse lub AT&T Fiber. Klienci tacy mogą zadzwonić do firmy Olka TV lub wejść na naszą strone www.olka.tv by dowiedzieć się więcej o nowych ofertach.

DOSTĘPNE PLANY AT&T FIBER i AT&T U-verse w Chicago:

AKTUALNE PLANY INTERNETOWE AT&T

AT&T INTERNET PLANYCENADOWNLOAD SPEEDS
Internet Basic $30/moUp to 5 Mbps
Internet 100$40/moUp to 100 Mbps*
Internet 300$50/moUp to 300 Mbps^
Internet 1000$70/moUp to 1000 Mbps^

Zadzwoń 847.232.1357 Lub naciśnij na dole

Masz już serwis Internetowy AT&T U-Verse or Fiber? Chcesz nie płacić już więcej za domowy internet do 300 Mbps? Skorzystaj z naszych ofert darmowego internetu w twoim domu, przepisując twój Plan komórkowy do nas. Zapytaj sie Olki co zrobić. Wejdź na www.olka.tv

Sling Polska Tv

Sling Polska TV – Telewizja w USA przez Internet

Sling Polska TV Internetowa Sling Polska Tv Internetowa. Oglądaj polskie kanały przez Internet legalnie. 18 kanałów w pakiecie telewizji Sling TV Polska Tv. Oglądaj Mundial Rosja 2018 po polsku dzięki technologii Sling Polska Tv na żywo. Wszystkie Twoje ulubione programy możesz oglądać na wszystkich urządzeniach

iTVN w HD Nowość

Szanowni klienci. Informujemy, że z dniem 1.31.2018. iTVN wprowadza na platformę DISH Network swój najlepszy kanał iTVN HD. Wszyscy pracownicy w Telewizja w Ameryce bardzo są podescytowani tą wspaniałą informacją. Włączenie iTVN HD odbędzie się na platformie DISH o godzinie 17 EST.   Z niecierpliwością oczekujemy tej zmiany.   Dziekujemy.    
Comcast Speed Increase

Comcast Xfinity Speed Increase

Comcast Xfinity Internet Wzrost prędkości.

Comcast zawsze był firmą, która musiała sprostać konkurencji. Już dzis musiała zmierzyć sie z rozrastającą siecią FIBER oferowaną np. przez AT&T. Wszystkie dotychczasowe prędkości w planach Comcast Internet, takie jak:

 • Internet Performance dotychczas znany jako 25Mbps od 11.7.2017 wzrost prędkości do 60 Mbps
 • Internet Blast wzrost prędkości z 75Mbps do 100Mbps

Bezdotykowy DISH – integracja z Amazon Alexa

DISH Amazon ALEXA – bezdotykowa obsługa telewizji – GRATIS przez limitowany czas dla nowych klientów 0d 22 czerwca 2017. Bezdotykowy DISH z Alexa.

 
LAS VEGAS-(BUSINESS WIRE)–klienci DISH już teraz są w stanie zmieniać kanały bezdotykowo.  DISH rozpoczął współprace z Amazon i jest już w stanie wykorzystywać Alexe do obsługi i zmiany kanałów. Urządzenia takie jak Amazon Echo lub Echo Dot, oba urządzenia Alexa. DISH jest pierwszym dostawcą telewizji, który posiada bezpośrednią kompatybilnośc z Amazon Alexa.
bezdotykowy Dish z Alexa
Jesteśmy jedynym providerem, który umożliwia i wdraża jako pierwszy nowinki. Stale pojawiające się nowe technologie, takich jak Alexa i jego potencjał do poprawy i komfortu ludzi oglądających telewizje powiedział Niraj Desai, DISH prezydent od zażądzania produktami. To pozwala nam na projektowanie planów strategicznych i dostarczania produktów, które sprawiają, że oglądanie TV jest bardziej wartościowe, bez dodatkowych opłat dla abonentów.”
bezdotykowy Dish z Alexa
 
Amazon jest podekscytowany współpraca z DISH do rozwijania umiejętności Alexa, który oferuje bezdotykowe oglądanie telewizji głosowo, rozwijając sposoby, w których nasi klienci mogą użyć urządzenia Alexa, takich jak Amazon Echo aby uczynić ich życie łatwiejszym, powiedział Rob Pulciani, dyrektor, Amazon Alexa. Nie masz już problemu zmienić kanałów, lub tracić czasu na wyszukiwanie kanałów, które będą na GUIDE  Zapytaj Alexa ona zrobi to za Ciebie.”
dish i amazon alexa
 
Już teraz użytkownicy mogą prosić o Alexe do nawigacji, wyszukiwania i szybkiego odtwarzania telewizji poprzez podłączony szerokopasmowy DVR Hopper (wszystkie pokolenia) oparte na kanałach, tytułach, aktorach i gatunekach. Poniżej znajdują się przykłady wymawianych poleceń i pytań.

“Go to ESPN”

“Show me football games”

“Tune to AMC”

“Play the Warriors game”

“Change the channel to NBC”

“Watch Game of Thrones season 1, episode 2”

“Turn on channel 200”

“Find Matt Damon movies”

“Find The Voice

“Find comedy movies”

Telefon:

847-232-1357

Fuzja Pakiety ATT DirecTV | Zamów Bundle z DirecTV

Zamów Telewizje i internet z ATT. Zadzwoń do nas i my odpowiemy na Twoje pytania, takie jak:
 • – Szybkość jaka Tobie pasuje i jaki możemy Tobie zapewnić na państwa adresie. Prędkości Internetu AT&T w rejonie Chicagoland to nawet 1GB na sekunde.
 • – Plany telewizyjne i pakiety ATT DirecTV w rejonie Chicago i okolicach.
Sprawdź, czy na Twoim adresie jest światłowodowa sieć. pakiety ATT DirecTV W 2016 roku doszło do fuzji ATT i DIRECTV. Co to oznacza dla konsumenta?

Podstawowym celem AT&T było odciążenie istniejącej infrastuktury linii telefonicznych w rejonie aglomeracyjnym, takim jak Chicago. Postanowiono, że docelowo wykupienie giganta satelitarnego, którego źródłem jest satelita a nie stałe łacze przyspieszy infrastrukture. AT&T internet był obciążony, gdyż używano do odbioru tej telewizji internetu. Ten natomiast obciążał niezabogatą infrastrukturę linii telefonicznej.

Konsument a pakiety ATT DIRECTV

Połączenie Internetu UVERSE i wysokiej technologicznie DirecTV i połączenie takiego serwisu w jeden “BUNDLE”. Klient ma możliwość skorzystania z szybszego niż dotychczas AT&T i zaawansowanego DIRECTV w jeden pakiet. Wszystko to na jednym rachunku, bez ukrytych dodatkowych opłat i podatku.

Do kogo skierowana jest oferta AT&T DirecTV w Chicago?
 • dla klientów Comcast Xfinity, którzy są po okresie powitalnych promocji.
 • dla klientów telewizji UVERSE – obecnych klientów ATT,  którzy mogą skorzystać z nowych cen promocyjnych jako upgrade do DIRECTV w rejonie Chicago
Pakiety ATT Directv to po prostu połączenie w jeden bundle dwóch rozwiniętych technologicznie syatemów, bez obciążenia łącza internetowego ATT. Połącz niezależne serwisy w jeden prosty rachunek. Wybierz swój pakiet już teraz klikając tu lub dzwoń do nas 847.232.1357.   Kto kwalifikuje się na pakiety ATT Directv?
 • Nowi klienci posiadający inne, konkurencyjne serwisy – takie jak Uverse, Xfinity TV, DISH
 • Klienci ATT, którzy używają telewizji Uverse – zmniejszamy waszą cene za pakiety DirecTV drastycznie
 • Klienci ATT Wireless, którzy mogą dodac telewizję na swój rachunek jako pakiet BUNDLE
Sprawdź już dzis czy mamy dla Ciebie FIBER Internet 1GB! Korzystaj z najszybszego 1GBps INTERNET Fiber Internet ATT

847.232.1357

NOWOŚĆ – Polski sklep internetowy – Zamów Internet ONLINE w naszym sklepie

Polecamy wszystkie plany internetowe w naszym internetowym sklepie Comcast Xfinity. I Nie musisz już dzwonić do Comcast. W przypadku zalożenia nowego serwisu i umówienia sie na instalacje Comcast, zrób to w naszym sklepie internetowym Comcast.  Po prostu wpisz swój adres i wybierz plan i wybierz date instalacji.   KLINKNIJ TUTAJ by POŁĄCZYĆ ze sklepem Internetowym www.zamowcomcast.com

Hopper 3 – Nowe dziecko DISH – najnowszy receiver 4k

Hopper 3 – ze Sling Box – 4k receiver DISH 4K Dekoder

Hopper 3 DISH 2016 Nowosci: Hopper 3 Wielo-Pokojowy HD DVR jest najnowszym uaktualnieniem odbiorników serii Hopper w branży. Ani ATT ani DirecTV Genie nie spełnia jego możliwości i nie dorównuja nowym, atrakcyjnym ofertą z Dish TV. Dish Network oferuje go za darmo dla nowych abonentów. Pewne ograniczenia dotyczące kwalifikacji kredytowych dla abonenentow sa do spełnienia. Hopper_3_with_Voice_Remote - Copy   Przeklad nowego Hopper 3 ™  „trojka” to elegancki, odbiornik state-of-the-art, która pozwala na dostęp do 16 kanałów telewizyjnych na żywo wspierany przegladarka 4K treści na żądanie. Z wielu funkcji wcześniejszego Hoppera ze Slingiem wliczone są w Hoppera 3, ale wzbogacone o najlepszy na rynku interfejs użytkownika (UI), wysoki poziom personalizacji i bezproblemową TV wszędzie ze sobą dzieki technologii Sling. Wraz z wprowadzeniem Hoppera 3, DISH po raz kolejny udowadnia, że jest liderem w technologii telewizyjnej.
Hopper 3 oferuje 16 tunerów, które pozwalają klientom na oglądanie i nagrywanie 16 programów naraz

◾Na przykład 5-osobowa rodzina może być w całości oglądać inny program na własnym telewizorze podczas gdy każda sekunda nagrania show z Primetime Anytime nagrywane w tym samym czasie.  5 tunerow wciąż wciąż są dostępne! Funkcje Hoppera 3 wzbogacone o nowy interfejs użytkownika (UI) oraz zintegrowany funkcją wyszukiwania. Pozwala to na wyszukiwanie w telewizji jak i internetowych aplikacjach jednocześnie!

◾Hopper 3 zawiera aplikacje, takie jak Pandora, Game Finder, Netflix, 4 obrazy na raz oraz wiele innych.

Continue reading

Odcinek 2411 Na Wspolnej

Ilona rozpoczyna chemioterapię… Zdybicka ma stwierdzoną ostrą białaczkę szpikową. Musi rozpocząć chemioterapię. Załamana dzwoni do Maksa – okłamuje go, że musi przedłużyć wyjazd i prosi o dalszą opiekę nad Wiktorkiem. Brzozowski jest wściekły! Tymczasem Ilonę w szpitalu odwiedza… Kinga!   Ola dowiaduje się, że Błażej wrócił do Gosi! Ola ma dziś obronę pracy magisterskiej – jest w panice! Kiedy po egzaminie wraca do domu, czeka na nią Gosia. Przyciśnięta przez siostrę wyznaje, że… jest z Błażejem!   Norbert – walcząc o „Olimp” – staje się… pośmiewiskiem! Norbert walczy z Agatą o klub „Olimp”. Wkracza na zebranie samorządu uczelnianego i zarzuca przewodniczącej brak szacunku do tradycji! Dochodzi do ostrej scysji, po której Norbert staje się… obiektem drwin całej uczelni! Dlaczego? Zrodlo – http://nawspolnej.tvn.pl/odcinki-online/odcinek-2411,69685,o.html

You Can Dance!

KTO ZOSTANIE ZWYCIĘZCĄ IX EDYCJI „YOU CAN DANCE”? Wszyscy finaliści staną na scenie i wykonają zapierający dech w piersiach zbiorowy performance do piosenki Guns’n’Roses „Welcome to the jungle”. Dwoje tancerzy z czternastki będzie miało wyjątkową okazję raz jeszcze zatańczyć w duecie z tancerzami, którzy walczą o zwycięstwo w finałowym odcinku. Ola i Stefano sami wybiorą sobie partnerów. Kogo zaprosili do tego bardzo ważnego występu? Czym był podyktowany ich wybór? Tego dowiecie się podczas programu na żywo! Dwoje finalistów zatańczy 3 zjawiskowe duety. A dwanaścioro tancerzy, którzy powrócą na scenę, zaprezentuje choreografię stworzoną do najnowszego singla Justina Timberlake’a – „Can’t stop the feeling”. Jak w każdym finałowym odcinku „You Can Dance” przygotowaliśmy specjalne gościnne występy. W jednym z nim wystąpią tancerze grupy Caro Dance. Wielu członków tej formacji było uczestnikami programu, między innymi zwycięzca 7 edycji – Brian Poniatowski. Ci utalentowani tancerze, którzy wielokrotnie zdobywali mistrzostwo świata, teraz wystąpią na żywo w „You Can Dance” w mistrzowskiej prezentacji. Gościem specjalnym, który stworzy imponujące choreografie będzie Jerome Esplana – czołowy kanadyjski choreograf, który w 2015 roku wystąpił jako tancerz w filmie Disney’a „Następcy”. Jerome prowadził warsztaty na całym świecie, m.in. w Chinach, Filipinach, Niemczech, Portugalii, Meksyku, Hiszpanii oraz Francji. Co pokaże na scenie polskiego „You Can Dance”? Jakie układy taneczne przygotuje dla dwójki finalistów? Sprawdźcie, kto zostanie zwycięzcą IX edycji „You Can Dance”. Ola czy Stefano? Uwaga! Bardzo ważna informacja! Zwycięzca tego sezonu otrzyma dodatkową nagrodę! Co to będzie? Tego dowiecie się w najbliższą środę o iTVN!