Fuzja Pakiety ATT DirecTV | Zamów Bundle z DirecTV

Zamów Telewizje i internet z ATT. Zadzwoń do nas i my odpowiemy na Twoje pytania, takie jak:
  • – Szybkość jaka Tobie pasuje i jaki możemy Tobie zapewnić na państwa adresie. Prędkości Internetu AT&T w rejonie Chicagoland to nawet 1GB na sekunde.
  • – Plany telewizyjne i pakiety ATT DirecTV w rejonie Chicago i okolicach.
Sprawdź, czy na Twoim adresie jest światłowodowa sieć. pakiety ATT DirecTV W 2016 roku doszło do fuzji ATT i DIRECTV. Co to oznacza dla konsumenta?

Podstawowym celem AT&T było odciążenie istniejącej infrastuktury linii telefonicznych w rejonie aglomeracyjnym, takim jak Chicago. Postanowiono, że docelowo wykupienie giganta satelitarnego, którego źródłem jest satelita a nie stałe łacze przyspieszy infrastrukture. AT&T internet był obciążony, gdyż używano do odbioru tej telewizji internetu. Ten natomiast obciążał niezabogatą infrastrukturę linii telefonicznej.

Konsument a pakiety ATT DIRECTV

Połączenie Internetu UVERSE i wysokiej technologicznie DirecTV i połączenie takiego serwisu w jeden “BUNDLE”. Klient ma możliwość skorzystania z szybszego niż dotychczas AT&T i zaawansowanego DIRECTV w jeden pakiet. Wszystko to na jednym rachunku, bez ukrytych dodatkowych opłat i podatku.

Do kogo skierowana jest oferta AT&T DirecTV w Chicago?
  • dla klientów Comcast Xfinity, którzy są po okresie powitalnych promocji.
  • dla klientów telewizji UVERSE – obecnych klientów ATT,  którzy mogą skorzystać z nowych cen promocyjnych jako upgrade do DIRECTV w rejonie Chicago
Pakiety ATT Directv to po prostu połączenie w jeden bundle dwóch rozwiniętych technologicznie syatemów, bez obciążenia łącza internetowego ATT. Połącz niezależne serwisy w jeden prosty rachunek. Wybierz swój pakiet już teraz klikając tu lub dzwoń do nas 847.232.1357.   Kto kwalifikuje się na pakiety ATT Directv?
  • Nowi klienci posiadający inne, konkurencyjne serwisy – takie jak Uverse, Xfinity TV, DISH
  • Klienci ATT, którzy używają telewizji Uverse – zmniejszamy waszą cene za pakiety DirecTV drastycznie
  • Klienci ATT Wireless, którzy mogą dodac telewizję na swój rachunek jako pakiet BUNDLE
Sprawdź już dzis czy mamy dla Ciebie FIBER Internet 1GB! Korzystaj z najszybszego 1GBps INTERNET Fiber Internet ATT

847.232.1357