Hopper 3 – Nowe dziecko DISH – najnowszy receiver 4k

Hopper 3 – ze Sling Box – 4k receiver DISH 4K Dekoder

Hopper 3 DISH 2016 Nowosci: Hopper 3 Wielo-Pokojowy HD DVR jest najnowszym uaktualnieniem odbiorników serii Hopper w branży. Ani ATT ani DirecTV Genie nie spełnia jego możliwości i nie dorównuja nowym, atrakcyjnym ofertą z Dish TV. Dish Network oferuje go za darmo dla nowych abonentów. Pewne ograniczenia dotyczące kwalifikacji kredytowych dla abonenentow sa do spełnienia. Hopper_3_with_Voice_Remote - Copy   Przeklad nowego Hopper 3 ™  „trojka” to elegancki, odbiornik state-of-the-art, która pozwala na dostęp do 16 kanałów telewizyjnych na żywo wspierany przegladarka 4K treści na żądanie. Z wielu funkcji wcześniejszego Hoppera ze Slingiem wliczone są w Hoppera 3, ale wzbogacone o najlepszy na rynku interfejs użytkownika (UI), wysoki poziom personalizacji i bezproblemową TV wszędzie ze sobą dzieki technologii Sling. Wraz z wprowadzeniem Hoppera 3, DISH po raz kolejny udowadnia, że jest liderem w technologii telewizyjnej.
Hopper 3 oferuje 16 tunerów, które pozwalają klientom na oglądanie i nagrywanie 16 programów naraz

◾Na przykład 5-osobowa rodzina może być w całości oglądać inny program na własnym telewizorze podczas gdy każda sekunda nagrania show z Primetime Anytime nagrywane w tym samym czasie.  5 tunerow wciąż wciąż są dostępne! Funkcje Hoppera 3 wzbogacone o nowy interfejs użytkownika (UI) oraz zintegrowany funkcją wyszukiwania. Pozwala to na wyszukiwanie w telewizji jak i internetowych aplikacjach jednocześnie!

◾Hopper 3 zawiera aplikacje, takie jak Pandora, Game Finder, Netflix, 4 obrazy na raz oraz wiele innych.

Dekoder Hopper 3 ma nastepujące funkcje:  
  • 16 tunerów by w kompleksowy sposob obsługiwac wszystkich oglądających na żywo i nagrywać w tym samym czasie
  • Wielo-pokojowy kontent dekodera Hopper 3 – w łatwy sposob dzałający whole-home HD DVR serwis przy użyciu Joey 2.0, 4k Joey i bezprzewodowy Joey
  • Obsługiwana roźdzelczość ekranu HD i 4K roździelczość z Dish Network (1080P/2160P) i 3D
  • 2TB dysku twardego umożliwiającego nagrywanie ponad 500 godzin HD i 2000 standard. To wystarczy w zupełnosci na nagrywanie dla calej rodziny
  • dekoder Hopper 3 dzięki wbudowanemu Gigabit Ethernet łącza i USB 3.0 pozwala na bardzo szybkie obsługiwanie zewnetrznych urządzeń ( np dodatkowego dysku twardego )
  • pozwala na łączenie się z Bluetooth urządzeniami wraz z obsługą Dolby Digital.
  • Każdy Hopper 3 ma wbudowany SLING. to urządzenie pozwala na kontrolowanie funkcji DVR z poza domu poprzez aplikacje mobilne ( telefony komórkowe i Ipods, tablety ) Dostepne również oglądanie jednego kanału na żywo z poza domu. Ta funkcja jest całkowicie bezpłatna.
  Hopper 3 dekoder 4K
  • obsługa “obrazu na życzenie” – On Demand, który można wyszukać na kanale 501 lub poprzez wybór “On Demand” w menu
  Hopper 3 a Netflix  
  • Netflix jest dostępny jako dodatkowa aplikacja do tego wspanialego receivera. Należy w Menu wejść na aplikacje Netflix. Po zalogowaniu Hopper 3 automatycznie pamięta już konto Netflix. Wyszukiwarka dekodera Hopper 3 pozwala na wyszukiwanie tresci we wszsytkich kanałach, jak rownież Netflixa w tym samym czasie.
  Nowy Pilot obsługiwany głosowo   Nowi klienci DISH otrzymają nowego pilota do Hoppera 3. Możliwość wyboru pilota z “touchpadem”. Używamy tego jak myszki w laptopie i możemy wyszukiwać treści poprzez “głosową-aktywną” funkcję. Każdy pilot Hopper 3 jest wyposażony w “locate remote” funkcje. Kazdy kto zgubi lub zawieruszy pilota, może go w łatwy sposób odnaleźć. Wystarczy nacisnąć na dekoderze przycisk “locate remote” i wówczas pilot zaczyna wydawać dźwięki. hopper-remote