Bezdotykowy DISH – integracja z Amazon Alexa

DISH Amazon ALEXA – bezdotykowa obsługa telewizji – GRATIS przez limitowany czas dla nowych klientów 0d 22 czerwca 2017. Bezdotykowy DISH z Alexa.

 
LAS VEGAS-(BUSINESS WIRE)–klienci DISH już teraz są w stanie zmieniać kanały bezdotykowo.  DISH rozpoczął współprace z Amazon i jest już w stanie wykorzystywać Alexe do obsługi i zmiany kanałów. Urządzenia takie jak Amazon Echo lub Echo Dot, oba urządzenia Alexa. DISH jest pierwszym dostawcą telewizji, który posiada bezpośrednią kompatybilnośc z Amazon Alexa.
bezdotykowy Dish z Alexa
Jesteśmy jedynym providerem, który umożliwia i wdraża jako pierwszy nowinki. Stale pojawiające się nowe technologie, takich jak Alexa i jego potencjał do poprawy i komfortu ludzi oglądających telewizje powiedział Niraj Desai, DISH prezydent od zażądzania produktami. To pozwala nam na projektowanie planów strategicznych i dostarczania produktów, które sprawiają, że oglądanie TV jest bardziej wartościowe, bez dodatkowych opłat dla abonentów.”
bezdotykowy Dish z Alexa
 
Amazon jest podekscytowany współpraca z DISH do rozwijania umiejętności Alexa, który oferuje bezdotykowe oglądanie telewizji głosowo, rozwijając sposoby, w których nasi klienci mogą użyć urządzenia Alexa, takich jak Amazon Echo aby uczynić ich życie łatwiejszym, powiedział Rob Pulciani, dyrektor, Amazon Alexa. Nie masz już problemu zmienić kanałów, lub tracić czasu na wyszukiwanie kanałów, które będą na GUIDE  Zapytaj Alexa ona zrobi to za Ciebie.”
dish i amazon alexa
 
Już teraz użytkownicy mogą prosić o Alexe do nawigacji, wyszukiwania i szybkiego odtwarzania telewizji poprzez podłączony szerokopasmowy DVR Hopper (wszystkie pokolenia) oparte na kanałach, tytułach, aktorach i gatunekach. Poniżej znajdują się przykłady wymawianych poleceń i pytań.

“Go to ESPN”

“Show me football games”

“Tune to AMC”

“Play the Warriors game”

“Change the channel to NBC”

“Watch Game of Thrones season 1, episode 2”

“Turn on channel 200”

“Find Matt Damon movies”

“Find The Voice

“Find comedy movies”

Telefon:

847-232-1357