Darmowy Internet W domu AT&T

Nowa promocja AT&T w rejonie Chicago. Informujemy, że do 31 sierpnia 2019 roku AT&T wprowadzilo darmowy Internet domowy dla nowych klientów AT&T Wireless.

Wszyscy klienci, którzy przeniosą swój serwis komórkowy do AT&T w planie Unlimited Premium, mogą skorzystać z promocji AT&T Fiber lub AT&T U-verse, z prędkościami nawet do 300Mbps na Fiber lub 100 Mbps w U-verse Internet. W rezultacie poszerzających sie ofert światłowodowych w rejonie Chicago AT&T odzyskuje swoje zaufanie klienta. Prędkości w rejonie Chicago dla Internetu Fiber to 1000Mbps.

AT&T Internet Fiber

Darmowy Internet na całe życie ( na zawsze ) oferowany jest dla nowych klientów AT&T komórkowych w rejonie Chicago.

Dla kogo jest nowa promocja AT&T Free Internet for Life:

  • Dla nowych klientów AT&T Wireless, którzy używają internetu AT&T w swoim domu
  • Dla klientów, którzy posiadają AT&T Internet U-Verse lub AT&T Fiber. Klienci tacy mogą zadzwonić do firmy Olka TV lub wejść na naszą strone www.olka.tv by dowiedzieć się więcej o nowych ofertach.

DOSTĘPNE PLANY AT&T FIBER i AT&T U-verse w Chicago:

AKTUALNE PLANY INTERNETOWE AT&T

AT&T INTERNET PLANYCENADOWNLOAD SPEEDS
Internet Basic $30/moUp to 5 Mbps
Internet 100$40/moUp to 100 Mbps*
Internet 300$50/moUp to 300 Mbps^
Internet 1000$70/moUp to 1000 Mbps^

Zadzwoń 847.232.1357 Lub naciśnij na dole

Masz już serwis Internetowy AT&T U-Verse or Fiber? Chcesz nie płacić już więcej za domowy internet do 300 Mbps? Skorzystaj z naszych ofert darmowego internetu w twoim domu, przepisując twój Plan komórkowy do nas. Zapytaj sie Olki co zrobić. Wejdź na www.olka.tv